RACE DAY – 1. kolo

Dnes sa uskutoční 1. kolo 27. ročníka Trnavskej cyklistickej ligy. Prológ štartuje o 17:30h z bývalého PD Kočišské smer Cífer. Dostanete sa (mapka, vyznačená cesta červeným) cez areál, kt. bude otvorený od 16:00h. Za vybavenie ďakujeme cyklistovi Radovi Belicovi.
Prvé kolo je bez účastníckeho príspevku a bez štartovných čísiel. Preteká sa výlučne na cestných bicykloch (nie časovkárskych) bez lúčových kolies, diskov a nadstavcov.

Poradie štartu je určené z registrácie, kt. sa uzatvára dnes o 12:00h. Kontrolu čipov (prejdením cez časomieru a “odpípaním”) bude možné od 16:30h. do 17:15h. v priestore štartu/cieľa. Na mieste nie je možné zapožičiavať čipy, je potrebné postupovať podľa pravidiel.

Kto sa nemusí preukazovať antigénovým testom (max. 24h od štartu podujatia)?
– osoba bola zaočkovaná druhou dávkou mRNA vakcíny proti ochoreniu COVID19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 14 dní,
– osoba bola zaočkovaná prvou dávkou vektorovej vakcíny proti ochoreniu
COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 4 týždne,
– osoba je viac ako 14 dní po 1. dávke očkovania proti ochoreniu COVID-19
(mRNA alebo vektorovou vakcínou), ak bola prvá dávka očkovania podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19,
– osoba prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami,
– ide o osobu do 10 rokov veku

Ďakujeme, že budete počas podujatia dodržiavať všeobecné platné pravidlá a to 2m odstupy, dezinfekcia a prekrytie dýchacích ciest. Cyklisti sú zodpovední, preto sa nemusíte obávať nákazy.

Pekný športový zážitok Vám želáme!