RACE DAY 2. kolo Motokáry Dlhá

Dnes sa uskutoční 2. kolo Trnavskej cyklistickej ligy so štandardným časom štartu 17:30h. na motokárovej dráhe v Dlhej. Registrovať sa je možné do 12:00h. na
https://my.raceresult.com/155707/registration

Ako sme avizovali aj 2. kolo je bez účastníckeho príspevku avšak už účastníci dostanú štartovné číslo-PRETO SI PRINESTE PRIPINÁČIKY pre pripnutie štartovného čísla a samozrejmé VLASTNÉ ČIPY. Na mieste nie je kancelária a ani vydávanie čipov.

Platia stále platné protipandemické obmedzenia-PREUKÁZAŤ SA NEGATÍVNYM VÝSLEDKOM ATG TESTU NIE STARŠÍM AKO 12HODÍN! PODUJATIE SA USKUTOČNÍ BEZ DIVÁKOV.

Kto sa nemusí preukazovať antigénovým testom (max. 24h od štartu podujatia)?
– osoba bola zaočkovaná druhou dávkou mRNA vakcíny proti ochoreniu COVID19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 14 dní,
– osoba bola zaočkovaná prvou dávkou vektorovej vakcíny proti ochoreniu
COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 4 týždne,
– osoba je viac ako 14 dní po 1. dávke očkovania proti ochoreniu COVID-19
(mRNA alebo vektorovou vakcínou), ak bola prvá dávka očkovania podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19,
– osoba prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami,
– ide o osobu do 10 rokov veku

Ďakujeme, že budete počas podujatia dodržiavať všeobecné platné pravidlá a to 2m odstupy, dezinfekcia a prekrytie dýchacích ciest. Cyklisti sú zodpovední, preto sa nemusíte obávať nákazy.

Pre tých, kt. nemajú skúsenosť s RACERESULT platformou, dávame malý návod. Na nové prihlásenie DO SÚŤAŽE stlačíte “prihláška jednotlivca” kde vyplníte jednoduchý formulár. Svoje prihlásenie si skontrolujete stlačením “nachádzate sa v tomto zozname” a ak niečo nie je správne zadané stlačíte “reklamačný formulár” kde nahlásite zmenu.

AK STE UŽ RAZ BOL REGISTROVANÝ NEVYPLŇUJTE ZNOVA PRIHLÁSENIE!!! SLEDUJTE POZVÁNKU NA ĎALŠIE KOLO KTORÁ VÁM PRÍDE NA EMAIL.

Pekný športový zážitok Vám želáme!