VÝSLEDKY 10.kola č.j D.Krupá + INFO k 11.kolu

Časovku jednotlivcov so štartom na Krupanskej ceste v Trnave absolvovalo 59 pretekárov. Víťazom kategórie A sa stal Eduard Evinic (Trnava Cycling Team), B – Tomáš Drobný (CK Olympik Trnava), C1 – Juraj Kyselica (Trnava Cycling Team), C2 –  Mégan Čuvalová (Cyklo ŠK Jablonica) a kategóriu DZ – Mackanič Marko. Gratulujeme!

Komplet výsledky tu: https://my.raceresult.com/155707/results?lang=sk

Info k 11. kolu: Cesta C – Pekáreň Častá
štart:
streda 01.09.2021 o 17:30h
Prihlasovanie sa uzatvára o 12hod v deň preteku!

Každý registrovaný pretekár na TCL 2021 sa len prihlásuje/odhlasuje na aktuálne kolo TCL cez email, ktorý ste dostali ako pozvánku alebo email s výsledkami za posledné kolo. Registrácia nových pretekárov je bohužial na tento ročník TCL 2021 už zastavená z dôvodu nedostatku čipov.

Online prihlasovanie začne po obdržaní mailovej pozvánky na nasledujúce kolo TCL 2021, kde cez link, ktorý Vás presmeruje na webovú stranku raceresult.com, v emaili si len označíte, Prihláška na XY.kolo. Prihlasovanie na pretek prebieha do 1. 9. 2021 12:00h.


V platnosti sú stále opatrenia podľa aktuálnej situácie. Overiť si môžte cez odkaz ministerstva: https://covidsemafor.sportcenter.sk/domov

Štart je z pred pekárne!

POZORNEPARKOVAŤ PRED A V AREÁLI PEKÁRNE! PRETEKÁRI NEBLOKUJTE VSTUP DO PEKÁRNE!

trať: Častá (pekáreň) – Píla – Červený kameň (nájazd + 6km), potom okruh Červený Kameň – Častá – Píla – Červený Kameň

A – nájazd + 6 okruhov (6+36km)
B – nájazd + 5 okruhov (6+30km)
C1/2 – nájazd + 3 okruhy (6+18km)
DZ – nájazd + 1 okruh (6+6km)

Všetky kategórie budú štartovať spoločne, policajné auto vyvezie celý balík za dedinu a pretekať sa začne až za značkou koniec dediny Častá!

email: trnavskacyklistickaliga@gmail.com